Alaosaston jäsenten tuloksia v. 2019

28.4.2019

Fiia Berghem - Musanterin Frida BH

21.5.2019

Wilma Mustonen - Troyen’s Liian Vähän Sulle BH

Sirpa Rautiainen - Troyen’s Kivat Sulle BH 

26.5.2019

Tiina Seikkula - Troyen’s Jotain Rajaa HK1 (yht. 255 PAHA-1 2)

29.5.2019

Riikka Veikkanen - Troyen's Ihan Kiva IGP1 (yht. 260 PASU-1 2)

Kirsi Lindgren - Troyen's Hatka IGP2 (yht. 236 PASU-2 3)

13.6.2019 

Margit Luoto - Musanterin Eno BH

21.6.2019

Fiia Berghem - Musanterin Frida HK1 (yht. 277 PAHA-1 1)

29.6.2019

Satu Baggström - Qross von der Gebrüder Grimm IGP2 (yht. 240 PASU-2 2)

Riikka Veikkanen - Troyen's Ihan Kiva IGP2 (yht. 268 PASU-2 2)

Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun IGP3 (yht. 258 PASU-3 2)

3.7.2019

Saara Alasilta - Troyen's Liian Vähän Mulle BH

Hanna Kesseli - Troyen's Kamala Kukkahattu BH

Taina Nyholm - Troyen's Ihan Liekeissä BH

 4.7.2019

Tiia Kokko - Troyen's Diili JK3 (yht. 256 PAJÄ-3 2)

7.7.2019 Spl Toko RM

Sirpa Rautiainen - Troyen’s Kivat Sulle ALO1

21.7.2019

Tiia Kokko - Troyen's Diili JK3 (yht. 270 PAJÄ-3 1)

31.7.2019

Hanna Kesseli, Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun HK1 (yht. 258 PAHA-1 2)

11.8.2019 

Tiina Seikkula - Troyen’s Jotain Rajaa HK2 (yht. 267 PAHA-2 2)

16.-18.8.2019 SPKL SM-kisat

Heli Rissanen - Wolfganger Musty JK3 (yht. 274,5 PAJÄ-3 1, sij. 5.)

Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En HK3 (yht. 271,5 PAHA-3 1, sij. 6.)

Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti HK3  (yht. 263 PAHA-3 2, sij. 13.)

Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun IGP3 (yht. 237 PASU-3 3, sij. 9.)

Spl Röykän joukkue joukkuehopeaa (yht. 809)

29.8.-1.9.2019 Spl IGP Mestaruuskilpailut

Gabriel Weller - Aufgeweckt Hawk sm-edustus

13.-15.9.2019 NOM Pohjoismaiden Mestaruuskilpailut, Ruotsi

Heli Rissanen - Wolfganger Musty metsäjäljellä sij. 4.

20.-22.9.2019 Spl Kansallisten Lajien Mestaruuskilpailu

Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En HK3 (yht. 274 PAHA-3 1), haun rotumestaruus

Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti HK3  (yht. 271 PAHA-3 1), haun rotumestaruus hopeaa

Heli Rissanen - Wolfganger Musty JK3 (yht. 279 PAJÄ-3 1), metsäjäljen rotumestaruushopeaa

Tiia Kokko - Troyen's Diili sm-edustus

Spl Röykän joukkue joukkuekultaa

22.9.2019

Gabriel Weller - Aufgeweckt Hawk IFH2 (yht. 87 PAEJ-2 2)

28.9.2019 Toko Piirimestaruuskilpailut

Sirpa Rautiainen - Troyen’s Kivat Sulle ALO1

5.10.2019

Katri Santakallio - Mocca's Jazz BH

Heidi Sänkimaa-Natunen - Troyen's Mikä Lie Mielensäpahoittaja BH

Taina Nyholm - Troyen's Ihan Liekeissä IGP1 (yht. 243 PASU-1 2)

Satu Baggström - Qross von der Gebrüder Grimm IGP3 (yht. 240 PASU-3 2)

Rita Hietala - Troyen's Huti IGP3 (yht. 233 PASU-3 3)

Riikka Veikkanen - Troyen's Ihan Kiva IGP3 (yht. 273 PASU-3 1)

6.10.2019

Tiia Kokko - Troyen's Diili JK3 (yht. 263 PAJÄ-3 2)

11.10.2019

Taina Pykäläaho - Visitor Factfinder JK2 (yht. 262 PAJÄ-2 2)

13.10.2019

Heli Rissanen - Wolfganger Musty JK3 (yht. 268 PAJÄ-3 2)

17.11.2019

Leena Saarinen - Dobesaks Cibraltar HK1 (yht. 245 PAHA-1 2)

Wilhelmiina Kallio - amstu Masterbolt Valerian HK3 (yht. 257 PAHA-3 2)

Tiina Seikkula - Troyen’s Jotain Rajaa HK3 (yht. 257 PAHA-3 2)

23.11.2019

Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun JK1 (yht. 285 PAJÄ-1 1)

24.11.2019 

Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun JK2 (yht. 274 PAJÄ-2 1)

Tiia Kokko - Troyen's Diili JK3 (yht. 271 PAJÄ-3 1)

28.11.2019 

Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti EK3  (yht. 252 PAEK-3 2)