Alaosaston jäsenten tuloksia v. 2018

1.5.2018

Katja Sivonen, Jari Kantoluoto - Troll von der Ehrfelder-Hölzung HK2 (yht. 264 PAHA-2 2)

26.5.2018

Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun IP3 (yht. 271 PASU-3 1)

9.6.2018 

Marja Rommi - Musanterin Elli JK1 (yht. 275 PAJÄ-1 1)

10.6.2018 

Heli Rissanen - Wolfganger Musty JK3 (yht. 260 PAJÄ-3 2), piirimestaruuspronssi

30.6.2018

Jenna Peltonen - Goldobaf's Illuusio BH 

Rita Hietala - Troyen's Huti IP2 (92 76 90 yht. 258 G vik a4)

1.7.2018

Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En HK3 (yht. 283 PAHA-3 1)

6.7.2018 

Katja Sivonen - Troll von der Ehrfelder-Hölzung HK3 (yht. 274 PAHA-3 1)

8.7.2018 

Sirpa Rautiainen - Symppis Dooris JK3 (yht. 244 PAJÄ-3 2)

20.-22.7.2018 PK SM-kisat

Heli Rissanen - Wolfganger Musty JK3 (yht. 285 PAJÄ-3 1), metsäjäljen pronssimitalisti -> KVA

Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti HK3 (yht. 267 PAHA-3 2), haun 7. sija

Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En HK3 (yht. 256 PAHA-3 2), haun 10. sija

Spl Röykän joukkueelle (Heli Rissanen - Wolfganger Musty, Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti, Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En) joukkuekultaa

17.-19.8.2018 SPL Kansallisten Lajien Mestaruuskilpailut

Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En HK3 (yht. 273 PAHA-3 1), haun rotumestari 2018

Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti HK3 (yht. 265 PAHA-3 2), haun rotumestaruus hopeaa

Katja Sivonen, Jari Kantoluoto - Troll von der Ehrfelder-Hölzung SM-edustus

Heli Rissanen - Wolfganger Musty SM-edustus

Spl Röykän joukkueelle (Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En, Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti, Heli Rissanen - Wolfganger Musty, Katja Sivonen - Troll von der Ehrfelder-Hölzungjoukkuekultaa

30.8.-2.9.2018 SPL IPO Mestaruuskilpailu

Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun IP3 (yht. 269 PASU-3 2), sijoitus 12 

7.-9.9.2018 NOM

Heli Rissanen - Wolfganger Musty metsäjäljen kultamitalisti -> metsäjäljen Pohjoismaiden mestari

15.9.2018

Kirsi Lindgren - Troyen's Hatka IP1 (yht. 257 PASU-1 2)

7.10.2018 

Wilhelmiina Kallio - Troyen's Deitti JK2  (yht. 282 PAJÄ-2 1)

28.10.2018

Matti Kekäläinen - Sissinheimon Nores IP1 (yht. 268 PASU-1 2)

Jenna Peltonen - Goldobaf's Illuusio IP1 (yht. 259 PASU-1 2)

Rita Hietala - Troyen's Huti IP3 (yht. 243 PASU-3 2)

3.11.2018 

Wilhelmiina Kallio - amstu Masterbolt Valerian JK1 (yht. 225 PAJÄ-1 3)

17.11.2018

Liisa Kelanti - Pihka Galán Nalang BH 

18.11.2018 

Wilhelmiina Kallio - Quickbug Gingerbread BH