Alaosaston jäsenten tuloksia v. 2017

BH

Jenni Harju - Hellraiser Oscar 

Rita Hietala - Troyen's Huti 

Wilhelmiina Kallio - astu Masterbolt Don't Stop Me Now 

Marjaana Karppinen - Musanterin Duplo 

Kirsi Lindgren - Troyen's Hatka

Marja Rommi - Musanterin Elli

Leena Saarinen - Dobesaks Cibraltar 

Tiina Seikkula - Troyen's Jotain Rajaa

Riikka Veikkanen - Troyen's Ihan Kiva 

IPO

Rita Hietala - Troyen's Huti IP1 (80 76 86 yht. 242 vik e)

Kirsi Lindgren - Troyen's Boikotti IP3 (94 82 96 yht. 272 SG vik a5), Spl IPO-Mestaruuskisat SM-edustus

Henna Rouvinen - Graukiefer Atifa IP1 (92 87 78 yht. 257 G vik a3)

Heidi Sänkimaa-Natunen - Troyen's Glitteri IP1 (90 71 92 yht. 253 vik e)

Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun IP3 (84 88 94 yht. 266 G vik a4), Spl IPO-Mestaruuskisat SM-edustus

Haku

Inka Anttonen - akn Yacatis Fianna-Camirah HK3 (yht. 271 PAHA-3 1)

Fiia Berghem - Musanterin Anis HK3 (yht. 277 PAHA-3 1)

Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En HK3 (yht. 293 PAHA-3 1), Spkl PK SM SM-edustus, Spl Kansallisten Lajien Mestaruuskisat HK3 (yht. 280 PAHA-3 1) haun rotumestari, joukkuekultaa

Wilhemiina Kallio - Troyen's Deitti HK3 (yht. 290 PAHA-3 1), Spkl PK SM HK3 (yht. 260 PAHA-3 2) sij. 10, Spl Kansallisten Lajien Mestaruuskisat HK3 (yht. 264 PAHA-3 2) haun pronssimitalisti, joukkuekultaa

Wilhelmiina Kallio - amstu Masterbolt Valerian HK3 (yht. 240 PAHA-3 3), HK3 (yht. 279 PAHA-3 1), HK3 (yht. 280 PAHA-3 1)

Wilhelmiina Kallio - amstu Masterbolt Don't Stop Me Now HK1 (yht. 257 PAHA-1 2)

Hanna Kesseli - Troyen's Ehkä Mun HK2 (yht. 274 PAHA-2 1), HK3 (yht. 266 PAHA-3 2)

Margit Luoto - Musanterin Allan HK3 (yht. 253 PAHA-3 2), HK3 (yht. 276 PAHA-3 1)

Tiina Seikkula - Tonja vom Waldwinkel Spl Kansallisten Lajien Mestaruuskisat SM-edustus, joukkuekultaa

Katja Sivonen, Jari Kantoluoto - Troll von der Ehrfelder-Hölzung HK1 (yht. 267 PAHA-1 2)

Katja Sivonen - Stroh's Lynx C-Type HK3 (yht. 277 PAHA-3 1)

Heidi Sänkimaa-Natunen - Troyen's Glitteri HK1 (yht. 265 PAHA-1 2)

Metsäjälki

Heli Rissanen - Wolfganger Musty JK2 (yht. 274 PAJÄ-2 1), JK3 (yht. 291 PAJÄ-3 1), JK3 (yht. 277 PAJÄ-3 1), Spl Kansallisten Lajien Mestaruuskisat JK3 (yht. 279 PAJÄ-3 1) metsäjäljen hopeamitalisti, joukkuekultaa

EK

Fiia Berghem - Musanterin Anis EK3 (yht. 271 PAEK-3 1)