Palkitut

Suojelumestaruus "Katin malja"

2016  Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun

2015  Kirsi Lindgren - Troyen's Boikotti

2014  Jenni Laaksonen - Troyen's Aromi 

2013  Lea Siikanen - Ruskamäen Nuutti

2012  Rita Hietala - Troyen's Äksy

2011  Kirsi Lindgren - Troyen's Tuska

2010  Heidi Sänkimaa-Natunen - Troyen's Salmo

2009  Keijo Latvala - Ruskamäen Milli

2008  Kirsi Lindgren - Troyen's Tuska

2007  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2006  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2005  Seija Kulmala - Evergreys Xita

2004  Kirsi Lindgren - Troyen's Kepu

2003  Kirsi Lindgren - Troyen's Kepu 

Röykän tottelevaisuusmestari

2016  

2015  Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En

2014  Leila Nurmikivi - Black Chance Magic

2013  Heidi Sänkimaa-Natunen - Troyen's Öölalaa

2012  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2008  Tiina Seikkula - Überdorfs Dysfasia

2007  Heidi Sänkimaa - Bacteroides Caballero

2006  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2005  Matti Tempakka - Sensen Mann Walter

2004  Tiia Tammisto - Hunttu Hännän Digimon

Röykän möllitottismestari

2016  

2015  Wilma Mustonen - Troyen's Flirtti

2014  Kari Haapaniemi - Troyen's Ehkä En

2013  Janna Salonen - Aissan Ergos

2012  Mia Lahti - Aufruhr Derrick

Suojelun kiertopalkinto

2016  Riikka Veikkanen - Troyen's Ehkä Sun

2015  Kirsi Lindgren - Troyen's Boikotti

2014  Jenni Laaksonen - Troyen's Aromi

2013  Riikka Veikkanen - Troyen's Yrtti

2012  Rita Hietala - Troyen's Äksy

2011  Kirsi Lindgren - Troyen's Tuska

2010  Kirsi Lindgren - Troyen's Tuska

2009  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2008  Kirsi Lindgren - Troyen's Tuska

2007  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2006  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2005  Seija Kulmala - Evergreys Xita

2004  Kirsi Lindgren - Troyen's Kepu 

2003  Kirsi Lindgren - Troyen's Kepu 

Kansallisten lajien kiertopalkinto

2016  Fiia Berghem - Musanterin Anis 

2015  Fiia Berghem - Musanterin Anis

2014  Hanna Kesseli - Troyen's Öhö

2013  Sirpa Rautiainen - Troyen's ystävä

2012  Tiina Seikkula - Überdorfs Dysfasia

2011  Tiina Seikkula - Überdorfs Dysfasia

2009  Sirpa Rautiainen - Vaiston Amour

2008  Riikka Veikkanen - Nena von der Fasanerie

2007  Anne Landin - Troyen's Orvokki

Aktiivi-kiertopalkinto

2016  Saara Alasilta (vuoden aktiivi)

2015  Ylli Vistiaho (vuoden maalimies)

2014  Taina Nyholm ja Jani Airaksinen (vuoden kanttiinimestarit)

2013  Pertti Rönkkö (vuoden aktiivi)

2012  Katja Liljeqvist & Juha Turtiainen (vuoden käsityöläiset)

2011  Anna Olin (vuoden sopankeittäjä)

2009  Kirsi Schroderus (vuoden siivooja ja kahvinkeittäjä)

2004  Marina Lukin (vuoden kahvitäti)

2003  Suvi Lindström (positiivisin harrastaja)